Hale na zboże SIMPLE

Specyfikacja Hali na zboże SIMPLE z regularną, stalową ścianą oporową

Specyfikacja Hali na zboże SIMPLE z regularną, stalową ścianą oporowąHale na zboże
TYPSZEROKOŚĆ (W)WYSOKOŚĆ HALI (H)WYSOKOŚĆ ŚCIANY OPOROWEJ (Hs)DŁUGOŚĆ (L)SPADEK DACHU
HZBS /1212M

4,10 m

 

5,10 m

 

6,10 m

2 m - 4 m12 m - 100 m7  ͦ  / 15  ͦ
HZBS /1313M
HZBS /1414M
HZBS /1515M
HZBS /1616M
HZBS /1717M
HZBS /1818M
HZBS /1919M
HZBS /2022M
HZBS /2121M
HZBS /2222M
HZBS /2323M
HZBT /2424M

 

Nie znalazłeś interesującego Cię wymiaru hali?

Skontaktuj się z nami, wykonamy halę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Hale na zboże

Konstrukcja hali na zboże SIMPLE z regularną stalową ścianą oporową, to system, który składa się z gotowych, żelbetowych prefabrykatów (stóp), konstrukcji stalowej w skład której wchodzą: główne ramy szczytowe ze stalowych elementów spawanych (słupów i blachownic o zmiennym przekroju); ocynkowane stężenia (usztywnienie konstrukcji); ocynkowane kształtowniki zimnogięte konstrukcji drugorzędnej (płatwie, rygle) z elementami złącznymi, a także ściany oporowej wykonanej ze stalowych kształtowników zimnogiętych, pokrytych trwałą powłoką cynkową.
Wymiary hal są spójne z oczekiwaniami klienta. Konstrukcja hali znajduje zastosowanie przy wznoszeniu obiektów magazynowych na materiały sypkie, takie jak np. zboża itp.


Długość Hali tworzy powtarzalność modułu 4m i jest praktycznie nieograniczona. Standardowe szerokości mieszczą się w przedziale od 12 do 24m. Normatywne wysokości naszych hal zawarte są w wymiarach 4.1, 5.1 oraz 6.1m. Powtarzalność modułów sprawia, że proces produkcji i budowy hali jest szybszy.

SZCZEGÓŁY

W ofercie obudowy, dysponujemy pełną gamą płyt warstwowych, o różnej izolacyjności cieplnej, a także pokryciem z typowej blachy trapezowej. Bogata kolorystyka poszycia, sprawia, że inwestycja nabiera swoistego charakteru. Dodatkowo budynek może być wyposażony w dowolne drzwi, bramy, orynnowanie, a także inne akcesoria, rozmieszczone elastycznie według upodobań klienta.


Nasze hale, ze względu na innowacyjną konstrukcję, łatwość łączenia oraz prostotę powtarzalnych modułów, można w każdej chwili rozbudować lub rozmontować i przenieść w inne miejsce. Demontowalność konstrukcji pozwala na finansowanie leasingowe, kredytowanie itp.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom klientów, możemy dodatkowo wyposażyć nasze hale w systemy przenośników zbożowych (kubełkowe, zgarniakowe, taśmowe).

STOPY I COKOŁY PREFABRYKOWANE

STOPY I COKOŁY PREFABRYKOWANE

Fundamenty do hal na zboże inwestor może wykonać we własnym zakresie, lub skorzystać z gotowych, prefabrykowanych stóp i cokołów, które mamy dostępne w swojej ofercie. Wykorzystanie naszego rozwiązania przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

ZAMÓWIENIE WYCENY

Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza.

 

Pokaż emailE-mail: halenazboze@dittaseria.pl

Telefon: (+48) Pokaż numer723 086 944

Telefon: (+48) Pokaż numer48 377 30 12

SPECYFIKACJA DOT. PROJEKTU
DANE ZAMAWIAJĄCEGO

Regulamin plików cookies